Digital marketing voor iedereen toegankelijk maken
Voordat Saar bij The Young Digitals aan de slag ging, verzorgde zij trainingen voor professionals bij Beeckestijn Business School en runde zij jarenlang haar eigen marketingbureau. Door te werken voor uiteenlopende organisaties heeft zij een brede blik ontwikkeld op zakelijk gebied.
“Ik vind dat marketing voor iedereen te volgen moet zijn. Daarom vertaal ik complexe vraagstukken naar praktische oplossingen.”
Die aanpak sluit perfect aan bij de missie van The Young Digitals: jongeren voorbereiden op een arbeidsmarkt die continu verandert. Daarbij spelen AI en digital marketing een steeds grotere rol.
De zichtbare ontwikkeling
Wat Saar misschien wel het mooiste vindt aan haar werk, is de ontwikkeling die zij bij jongeren ziet tijdens de trainingen. Veel deelnemers zijn aan het begin heel onzeker. Presenteren vinden ze spannend, marketing voelt nieuw en de hoeveelheid informatie kan overweldigend zijn.
Door persoonlijke feedback, regelmatige check-ins en ruimte om vragen te stellen, is de groei van de deelnemers vaak duidelijk zichtbaar.
“Aan het einde van het traject zie je dat ze met veel meer rust en zelfvertrouwen hun verhaal aan het presenteren zijn. Dat proces vind ik geweldig om te zien.”
Waar de één behoefte heeft aan extra begeleiding, heeft de ander juist ruimte nodig om zelfstandig te werken. Door continu meet te bewegen met die persoonlijke behoeften, haalt Saar het beste uit iedere deelnemer en zorgt zij dat iedereen zich optimaal kan ontwikkelen.
Klaar voor de toekomst
Digital marketing verandert razendsnel. AI speelt daarin een steeds belangrijkere rol. Daarom zit AI prominent in de trainingen verweven en leert Saar de jongeren hoe zij dit op een efficiënte en verantwoorde manier kunnen inzetten.
Volgens haar ligt de toekomst bij marketeers die nieuwsgierig blijven en zich continu blijven ontwikkelen. “Je kunt niet om AI heen. Daarom stimuleer ik jongeren om AI op een verantwoorde manier te gebruiken en relevant te blijven binnen het vak.”
Wil jij als organisatie ook gebruik maken van onze expertise?
Bij The Young Digitals geloven we dat investeren in jong talent de beste investering is die organisaties kunnen maken. Dankzij experts zoals Saar ontwikkelen jongeren zich tot zelfverzekerde digital marketeers die klaar zijn voor de toekomst.
Ben jij een jongere die zich wil ontwikkelen binnen digital marketing? Of ben je benieuwd wat onze experts voor jouw organisatie kunnen betekenen? Neem contact met ons op via https://theyoungdigitals.nl/contact/.